O nas

Poka Logo Agencja Gadżetowa to nowa firma oparta na wiedzy i doświadczeniu.

Wprowadzając na rynek nową markę, pragnę wyróżniać się wśród konkurencji. 

Jestem przekonana, że w  dzisiejszych czasach każdy z nas potrzebuje indywidualnego podejścia. 

Atutem firmy będzie indywidualne podejście do klienta i dopasowanie oferty do jego potrzeb. 

Moje doświadczenie zawodowe to ponad 10lat pracy z Klientem. Zanim podjełam decyzje o prowadzeniu własnej działalności pracowałam w  renomowanych agencjach  reklamowych.  Moim konikiem stały się gadzety reklamowe.  Jestem praktykiem w  rozmowach, negocjacjach zarówno z Klientem jak i dostawcą.

Poka Logo Agencja Gadżetowa oferować będzie oferować szeroką gamę produktów reklamowych z indywidualnym znakowaniem.  

Moim celem będzie utrzymanie wysokiej jakości oferowanych towarów oraz utrzymanie długotrwałych relacji handlowych z Klientem.

Zaufaj mi, pokaż swoje logo na produktach reklamowych.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie zapewnię dostosowaną do klienta niskobudżetową formę reklamy w postaci produktów promujących Klienta na zewnątrz.

Ciekawostki:

„Postrzeganie upominków reklamowych jako nośnika reklamy” przeprowadzone przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych wykazało, że ponad 70% przedsiębiorców traktuje gadżety reklamowe jako skuteczny nośnik reklamy, natomiast blisko 83% respondentów przyznaje, że korzysta z nich w celu kształtowania wizerunku.

Aż 70,73% osób odpowiedzialnych za budżety reklamowe potwierdza skuteczność upominków. To bardzo dobry wynik, który świadczy o silnej pozycji gadżetów reklamowych. Co istotne aż 82,93% badanych wykorzystuje je do kształtowania pozytywnego wizerunku firmy i utrwalania świadomości marek. To bardzo ważna tendencja, ponieważ pokazuje jak silne jest psychologiczne znaczenie upominków w relacjach biznesowych.